Par mums

Pieredze, dinamisks raksturs un darbība ciešā saskaņā ar uzņēmuma vērtībām — šīs īpašības ir nodrošinājušas daudzprofilu būvniecības uzņēmuma “Ostas celtnieks” izaugsmi jau vairāk nekā 20 gadu garumā. 1994. gadā Ventspilī dibinātā kompānija neatlaidīga darba rezultātā no neliela reģionāla darbuzņēmēja ir kļuvusi par vienu no Latvijas vadošajiem būvuzņēmumiem.

Mūsu reputāciju gadu garumā ir veidojusi mūsu atbildība par dotajiem solījumiem un sava darba rezultātu. Mūsu zināšanas ir nemitīgi augušas, pateicoties mūsu darbinieku profesionalitātei un ciešajam komandas darbam. Mēs apvienojam gandrīz 400 būvniecības nozares profesionāļu, kas īsteno vērienīgus projektus gan Latvijā, gan ārvalstīs. Aktīvi darbojoties Latvijas Būvuzņēmēju partnerībā, mēs stiprinām Latvijas būvniecības nozares konkurētspēju un gādājam par ilgtspējīgu vides attīstību.

“Ostas celtnieks” veic ēku, ceļu, un inženiertīklu būvniecību. Mēs nodrošinām saviem klientiem pilnu pakalpojumu ciklu no projektēšanas līdz objekta nodošanai ekspluatācijā. Mūsu rīcībā ir visas nepieciešamās zināšanas, kā arī jaunākās tehnoloģijas, lai veiksmīgi īstenotu pat vissarežģītākos projektus. Mūsu paveikto darbu skaitā ir vairāki Latvijas un Baltijas mērogā unikāli un inovatīvi projekti, ar kuriem mēs patiesi lepojamies.

 

 

 

   24 GADI TIRGŪ
   GANDRĪZ 400 DARBINIEKU
   GANDRĪZ 100 VADOŠO DARBINIEKU
BIROJI VENTSPILĪ UN RĪGĀ
   VAIRĀK NEKĀ 100 LIELIZMĒRA
PROFESIONĀLĀS TEHNIKAS VIENĪBU
   RAŽOŠANAS BĀZES VENTSPILĪ UN RĪGĀ

PĒDĒJOS TRĪS GADOS:

91 500 M2 IEKLĀTS BRUĢAKMENS SEGUMS
343 500 M2 IEKLĀTS ASFALTBETONA SEGUMS
31 000 M2 UZBŪVĒTAS ĒKAS
245 KM IZBŪVĒTI ĀRĒJIE ŪDENSAPGĀDES UN
KANALIZĀCIJAS TĪKLI

 

Pakalpojumi

Ēku būvniecība

“Ostas celtnieks” būvē publiskās, industriālās un privātas ēkas. Esam uzbūvējuši Baltijas mērogā unikālas jaunbūves, neskaitāmas ražošanas ēkas, dažādas tirdzniecības ēkas, kā arī izglītības un sporta iestādes un slimnīcas. Esam īstenojuši restaurācijas projektus, strādājot pie kultūrvēsturiskiem valsts nozīmes arhitektūras pieminekļiem. Ar vienlīdz lielu atbildību mēs uzņemamies gan vērienīgu objektu realizāciju, gan nelielu ēku būvniecību, jo katrs godam īstenots projekts sniedz gandarījumu un padara vidi ap mums labāku. Mēs būvējam paši, projektējam un esam gatavi ar savu pieredzi nodrošināt galvenā būvuzņēmēja pakalpojumus.

Inženierkomunikāciju sistēmas

“Ostas celtnieks” piedāvā iekšējo un ārējo inženiertehnisko komunikāciju ierīkošanas, nomaiņas un optimizācijas pakalpojumus. Mēs esam Latvijas tirgus līderi ārējo ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu būvniecībā. Veicam cauruļvadu atjaunošanu ne tikai ar tradicionālo tranšeju rakšanas metodi, bet arī ar beztranšejas metodēm. Sarežģītākie šīs jomas darbi ir mūsu ikdiena, tādēļ varam sniegt saviem klientiem optimālāko un izdevīgāko risinājumu.

Ceļu būve

Būvējam autoceļus, ielas, tiltus un laukumus, izmantojot mūsdienīgāko ceļu segumu ieklāšanas tehniku un pašu asfaltbetona rūpnīcās ražoto materiālu, kas ļauj vienmēr nodrošināt augstāko pakalpojuma kvalitāti. Gadu gaitā uzkrātā pieredze ļauj mums droši apgalvot, ka esam līderi Latvijā dažādu veidu bruģa segumu ieklāšanā. Asfaltbetona un bruģakmens segumus esam būvējuši arī lidostās, ostu termināļos un industriālajās zonās, būvdarbu norises laikā nodrošinot nepārtrauktu objekta darbību un organizējot darbus saskaņā ar specifiskajiem ierobežojumiem.

Unikāli būvniecības risinājumi

Mūsu speciālistu komanda vairākos Baltijas un arī Ziemeļeiropas mērogā ambiciozos projektos ir pierādījusi savu spēju vadīt lielu un tehniski sarežģītu objektu būvniecību. Mēs esam ieguvuši pieredzi, strādājot pie tehniski specifiskām inženiertehniskām būvēm, sarežģītiem vides dizaina objektiem un unikāliem kultūrvēsturiskā mantojuma infrastruktūras objektiem, rodot novatoriskas atbildes uz katram objektam specifiskajiem izaicinājumiem.

Beztranšejas renovācija

Par metodi

Cauruļvadu renovācijai “Ostas celtnieks” izmanto videi draudzīgo un darba izpildes termiņu un izmaksu ziņā efektīvo beztranšejas renovācijas metodi, kas sniedz būtiskas priekšrocības gan pasūtītājam, gan darbu izpildītājam, kā arī mazāk ietekmē apkārtējo vidi.

Kā tā darbojas

Beztranšejas cauruļvadu renovēšanas sistēmas balstās uz beztranšejas tehnoloģiju, kad esošajā cauruļvadā tiek uzstādīta jauna caurule, iepriekš iztīrot veco cauruli, likvidējot plaisas vai nolietojušos posmus, atjaunojot cauruļvadu hermetizāciju, novēršot noplūdi un vides piesārņošanu.

Ieguvumi

• Zemākas izmaksas
• Efektīvāka darbu organizācija objekta teritorijā un apkārtnē
• Rekonstrukcijas procesā satiksmes traucējumi ir minimāli, vai to nav nemaz
• Piemērojama plašam cauruļu diametru klāstam
• Nav nepieciešams uzrakt ceļus, pagalmus un zaļās zonas
• Renovācijas process neapdraud kabeļus un citas pazemes komunikācijas
• Piemērojama gan kanalizācijas, gan ūdensapgādes cauruļu rekonstrukcijai

Ostas Celtnieks projekti

Vakances

Pievienojieties „Ostas celtnieks“ komandai

Mēs esam viens no lielākajiem un joprojām augošiem būvuzņēmumiem Latvijā. Mūsu vidū ir gan sertificēti ēku, ceļu būves, inženiertīklu un citu būvniecības jomu speciālisti, gan profesionāli administratīvie darbinieki.  Mēs īpaši augstu vērtējam profesionalitāti, prātu, savstarpējo cieņu, atbalstu, solījumu izpildi un ilgtermiņa attiecības ar darbiniekiem.

“Ostas celtnieks” jūs sagaida idejām atvērta vide un profesionāli izaicinājumi. Mēs novērtējam darbinieku iniciatīvu un iesaistīšanos uzņēmumā ar sirdi. Labas idejas, kas veicina uzņēmuma attīstību, vienmēr gūs atbalstu.

Apskatiet mūsu aktuālās vakances vai atsūtiet savu CV, norādot amatu, kas jūs interesētu, uz e-pastu personals@ocv.lv, un mēs ar jums sazināsimies, ja būs brīvs atbilstošs amats. 

 

Kontakti

Ventspils

Dzintaru iela 48,
Ventspils, Latvija
LV-3602
+371 63 661 023
oc@ocv.lv

Skatīt kartē

Rīga

Vienības gatve 87,
Rīga, Latvija
LV-1004
+371 67305780
riga@ocv.lv

Skatīt kartē